در حال بارگذاری...

جامع ترین وب سایت املاک قم و دیگر شهرهای ایران

025-31884

info@aamlak.com

درباره ما

اهداف ما

 • فعالیت در قم و همچنین سراسر شهر های ایران;
 • دارا بودن بهترین و جامع ترین سایت املاک در قم و همچنین در ایران;
 • همکاری با کلیه آژانس های املاک قم و سراسر ایران;
 • ارایه خدمات حقوقی جهت انجام معاملات مشتریان محترم و انعقاد قراردادهای اصولی و متقن جهت کاهش ضریب مخاطرات احتمالی;
 • ارائه خدمات و سرویس های جدید به تمامی مشتریان;
 • بهترین مرجع برای ثبت آگهی فروش و رهن و اجاره در قم و سایر شهر های ایران.

.آقای املاک اولین کارشناس املاک باافتخار خدمت رسانی به هموطنان عزیز درکلیه امور خرید وفروش املاک ومستغلات رهن واجاره،پیمانکاری ساختمان،تفکیک اراضی،نقشه برداری،مشارکت درساخت،وسرمایه گزاری در بخش مسکن و زمین را دارا میباشد،وهمچنین کارشناسه در تمامی موارد ذکر شده برای هموطنان عزیز رایگان میباشد

alt

تاریخچه

آقای املاک با کادری مجرب و با سابقه ۱۰ ساله در زمینه خرید و فروش – رهن و اجاره و فایلینگ قوی خود آماده همکاری با تمامی کاربرانی که به دنبال ملک مورد نظر خود هستند میباشد.

 • ایده
  shutterstock_186266297

  شروع به کار آقای املاک با تیمی از کارشناسان مجرب و ایجاد محیطی ساده و صمیمی برای تمامی کسانی که به نوعی دنبال خرید و فروش مسکن، رهن و اجاره املاک و مستغلات هستند به طوری که خودشان بتوانند به سهولت و سرعتی بالا با جستجو به نتیجه دلخواه دست یابند.

 • نمای اولیه
  shutterstock_131698556

  .ارائه سرویس‌های لازم به مشتریان محترم جهت هر گونه معاملات ملکی با روش‌های نوین امروزی و با عنایت به حفظ کرامات انسانی مشتریان محترم بر پایه رعایت اصول مشتری مداری وارائه خدمات کارشناسه‌ای فنی به مشتریان محترم.

 • گسترش
  shutterstock_178010093

  ارائه اطلاعات کافی و دقیق از املاک موجود خارج از کشور، به ویژه در کشور هایی مانند کانادا، ترکیه، اسپانیا، امارات متحده، قبرس و ... پشتیبانی اطلاعاتی و معرفی ارائه دهندگان معتبر خدمات مرتبط، فراهم آوردن امکان دسترسی آسان به املاک سراسر دنیا برای خریداران داخل و خارج از ایران، امکان بهره مندی از کارشناسان فارسی زبان .

 • فعالیت های بیشتر
  shutterstock_169987028

  کارشناسه رایگان در خرید، فروش، اجاره، ساخت و مشارکت، کارشناسی ملک و کارشناسه حقوقی مرتبط با نوع فعالیت های مجموعه، بخشی از خدماتی است که تنها برای افزایش رضایت شما عزیزان فراهم شده است.

 • ویژگی برتر
  shutterstock_170105792

  گستردگی بازار مسکن حضور کارشناسین تخصصی املاک را ایجاب می‌کند اما تشخیص کارشناس معتمد و متخصص همواره از دشواری‌های خریداران و فروشندگان بوده و هست. آقای املاک امکانی فراهم کرده تا خریداران و فروشندگان به راحتی نزدیک‌ترین بنگاه معتبر و قانونی‌ای که در زمینه‌ی ملک موردنظرشان تخصص دارد را شناسایی کنند. با آقای املاک از خطرات معامله با واسطه‌های غیرقانونی در امان خواهید بود و همواره از کارشناسه‌ی متخصصین مجرب و تایید‌شده بهره‌مند می‌شوید‌

 • چشم انداز
  shutterstock_149670764

  هدف آقای املاک افزایش کارآیی آژانس‌های مسکن به عنوان تنها راه ارتباطی قانونی و رسمی بین متقاضیان و عرضه‌کنندگان مسکن است تا به یاری کارشناسین تخصصی املاک، زمینه‌ی شفافیت بازار مسکن فراهم شود. آقای املاک می‌خواهد با انعکاس اطلاعات دقیق، به‌روز و واقعی، ضمن افزایش قدرت انتخاب مشتریان، بازار فعلی مسکن را نیز از حالت سنتی و کم بازده خارج کند.

 • ماموریت
  shutterstock_140591185

  آقای املاک بر آنست که مسیری به‌روز، شفاف، کارآمد و کم‌هزینه برای یافتن ملک در ایران بسازد و تبدیل به مرجعی تخصصی برای اطلاعات مسکن بشود. از سوی دیگر آقای املاک بازار هدفی آنلاین برای عرضه‌کنندگان و متقاضیان مسکن خواهد بود که بستر مناسبی برای معاملات ملک فراهم خواهد کرد.

 • راه اندازی بهترین سایت املاک در قم
  Villamagna FI

  راه اندازی سایت تخصصی ملکی به عنوان بهترین سایت ملکی در قم و ایران و با هدف فعالیت در قم و سراسر کشور و همکاری با کلیه آژانس های املاک و دسترسی راحت وسریع تمام مشتریان به خدمات آقای املاک.