در حال بارگذاری...

جامع ترین وب سایت املاک قم و دیگر شهرهای ایران

025-31884

info@aamlak.com

درباره ما

اهداف ما

 • فعالیت در قم و همچنین سراسر شهر های ایران;
 • دارا بودن بهترین و جامع ترین سایت املاک در قم و همچنین در ایران;
 • همکاری با کلیه آژانس های املاک قم و سراسر ایران;
 • ارایه خدمات حقوقی جهت انجام معاملات مشتریان محترم و انعقاد قراردادهای اصولی و متقن جهت کاهش ضریب مخاطرات احتمالی;
 • ارائه خدمات و سرویس های جدید به تمامی مشتریان;
 • بهترین مرجع برای ثبت آگهی فروش و رهن و اجاره در قم و سایر شهر های ایران.

.آقای املاک اولین سامانه کارشناسی املاک ؛ باافتخار خدمت رسانی به هموطنان عزیز درکلیه امور خرید وفروش املاک ومستغلات رهن واجاره،پیمانکاری ساختمان،تفکیک اراضی،نقشه برداری،مشارکت درساخت،وسرمایه گزاری در بخش مسکن و زمین را دارا میباشد،وهمچنین کارشناسی در تمامی موارد ذکر شده برای هموطنان عزیز رایگان میباشد

alt

تاریخچه

آقای املاک با کادری مجرب و با سابقه ۱۰ ساله در زمینه خرید و فروش – رهن و اجاره و فایلینگ قوی خود آماده همکاری با تمامی کاربرانی که به دنبال ملک مورد نظر خود هستند میباشد.

 • ایده
  shutterstock_186266297

  شروع به کار آقای املاک با تیمی از کارشناسان مجرب و ایجاد محیطی ساده و صمیمی برای تمامی کسانی که به نوعی دنبال خرید و فروش مسکن، رهن و اجاره املاک و مستغلات هستند به طوری که خودشان بتوانند به سهولت و سرعتی بالا با جستجو به نتیجه دلخواه دست یابند.

 • نمای اولیه
  shutterstock_131698556

  .ارائه سرویس‌های لازم به مشتریان محترم جهت هر گونه معاملات ملکی با روش‌های نوین امروزی و با عنایت به حفظ کرامات انسانی مشتریان محترم بر پایه رعایت اصول مشتری مداری وارائه خدمات کارشناسه‌ای فنی به مشتریان محترم.

 • گسترش
  shutterstock_178010093

  ارائه اطلاعات کافی و دقیق از املاک موجود خارج از کشور، به ویژه در کشور هایی مانند کانادا، ترکیه، اسپانیا، امارات متحده، قبرس و ... پشتیبانی اطلاعاتی و معرفی ارائه دهندگان معتبر خدمات مرتبط، فراهم آوردن امکان دسترسی آسان به املاک سراسر دنیا برای خریداران داخل و خارج از ایران، امکان بهره مندی از کارشناسان فارسی زبان .

 • فعالیت های بیشتر
  shutterstock_169987028

  کارشناسه رایگان در خرید، فروش، اجاره، ساخت و مشارکت، کارشناسی ملک و کارشناسه حقوقی مرتبط با نوع فعالیت های مجموعه، بخشی از خدماتی است که تنها برای افزایش رضایت شما عزیزان فراهم شده است.

 • ویژگی برتر
  shutterstock_170105792

  گستردگی بازار مسکن حضور کارشناسین تخصصی املاک را ایجاب می‌کند اما تشخیص کارشناس معتمد و متخصص همواره از دشواری‌های خریداران و فروشندگان بوده و هست. آقای املاک امکانی فراهم کرده تا خریداران و فروشندگان به راحتی نزدیک‌ترین بنگاه معتبر و قانونی‌ای که در زمینه‌ی ملک موردنظرشان تخصص دارد را شناسایی کنند. با آقای املاک از خطرات معامله با واسطه‌های غیرقانونی در امان خواهید بود و همواره از کارشناسه‌ی متخصصین مجرب و تایید‌شده بهره‌مند می‌شوید‌

 • چشم انداز
  shutterstock_149670764

  هدف آقای املاک افزایش کارآیی آژانس‌های مسکن به عنوان تنها راه ارتباطی قانونی و رسمی بین متقاضیان و عرضه‌کنندگان مسکن است تا به یاری کارشناسین تخصصی املاک، زمینه‌ی شفافیت بازار مسکن فراهم شود. آقای املاک می‌خواهد با انعکاس اطلاعات دقیق، به‌روز و واقعی، ضمن افزایش قدرت انتخاب مشتریان، بازار فعلی مسکن را نیز از حالت سنتی و کم بازده خارج کند.

 • ماموریت
  shutterstock_140591185

  آقای املاک بر آنست که مسیری به‌روز، شفاف، کارآمد و کم‌هزینه برای یافتن ملک در ایران بسازد و تبدیل به مرجعی تخصصی برای اطلاعات مسکن بشود. از سوی دیگر آقای املاک بازار هدفی آنلاین برای عرضه‌کنندگان و متقاضیان مسکن خواهد بود که بستر مناسبی برای معاملات ملک فراهم خواهد کرد.

 • راه اندازی بهترین سایت املاک در قم
  Villamagna FI

  راه اندازی سایت تخصصی ملکی به عنوان بهترین سایت ملکی در قم و ایران و با هدف فعالیت در قم و سراسر کشور و همکاری با کلیه آژانس های املاک و دسترسی راحت وسریع تمام مشتریان به خدمات آقای املاک.